GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosor med lock 16893139

nr 1689 3139

Dosor med lock

+ kopp & burk, 5 delar, Kina. Höjd: 4-13 ca

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:44:58

17/3 23:42:21 1      Vinnande bud